تبلیغات
بچه لوتی های ولایت - با نه مرد رابطه نامشروع داشتم!
بچه لوتی های ولایت
اینجا پاتوق بچه شیعه های جان بر کف امام خامنه ای است
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سربازان ولایت اهم از بچه حزب الله هایی و لوتی های با غیرت هست به همه ی تفاوت های ظاهری اما یک چیز مشترک و آن علاقه به اسلام و ولایت و عشق به امام خامنه ای است

مدیر وبلاگ : حامی یار
مطالب اخیر
نویسندگان

با نه مرد رابطه نامشروع داشتم!

پرسش:
من خانمی هستم كه به دلیل مشكلات شوهرم به او خیانت كردم و در زمان های مختلف با نه مرد رابطه نامشروع داشته ام كه متأسفانه دیر فهمیدم كه هیچ مرد خائنی من را برای خودم نمی خواست. از آن جا كه حكم زنا كار اعدام است می خواهم به جای اعدام برای حفظ آبروی خانواده و فرزندانم خودكشی كنم آیا با این كار بخشیده می شوم؟
پاسخ:

با سلام و عرض ادب
قبلآ حکم خود کشی بیان شد ،این مورد هم مستثنا نیست وهمان حکم عدم جواز را دارد.
با خود کشی نه تنها بخشیده نخواهد شد، بلکه بار گناه او سنگین ترمی شود .
کسی که مرتکب گناه زشت زنا شده است باید بداند که آنچه بر او واجب است توبه است یک توبه واقعی و بدون بازگشت نه اعدام !

اجرای حکم شرعی مانند اعدام و سنگسار وظیفه حاکم است در صورتی که برایش از طرق شرعی ثابت گردد لازم است اقدام نماید اما وظیفه مکلف معرفی خود و اقرار به گناه نزد حاکم نیست ! بلکه توبه واقعی وظیفه اوست .

بنابراین این خواهری که پی به اشتباهات بزرگ خود برده است هم بجای اینکه به فکر خودکشی بیفتد که تنها گناهش را سنگین تر می کند ، باید به فکر پاک کردن گناهان بزرگ خود باشد تا موانعی که بدست خود در مسیر ارتباط با خالقش ایجاد کرده است ، بردارد بداند که خداوند همانطور که در قرآن کریم فرموده است همه گناهان را می بخشد .

قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعاً إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ  

بگو ای بندگان من که بر خویش اسراف روا داشته اید، از رحمت خداوند ناامید نشوید، خدای مهربان تمامی گناهان شما را خواهد آمرزید همانا او بخشنده مهربان است .


توضیحی درباره اعتیاد جنسی
واژه‎ی اعتیاد به س/ك/س، برای نخستین بار در دهه‎ی 1980 میلادی مطرح شد. این واژه برای توصیف افرادی به كار گرفته می‎شد كه به گونه‎ای وسواسی در پی تجارب جنسی بوده و چنان‎چه نمی‎توانستند نیازهای جنسی‎شان را ارضا كنند، رفتارشان مختل می‎گشت. در واقع، این مفهوم از الگوی وابستگی (اعتیاد) به داروها (مواد) یا رفتارهایی چون قمار برگرفته شده است. وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س در این جا به معنی وابستگی روان شناختی، وابستگی جسمی و وجود نشانه‎ها و علایم سندرم ترك (محرومیت) در صورت عدم دست‎رسی به دارو (ماده) یا ناكامی رفتار (مانند قمار) است.

افراد بسیاری دیده می‎شوند كه همه‎ی كوشش‎ها و رفتارهایشان در زندگی معطوف به جست‎وجوی رابطه‎ی جنسی است؛ زمان زیادی را صرف چنین رفتاری می‎نمایند و اغلب تلاش می‎كنند كه این رفتار را متوقف كنند ولی در عمل، توانایی این كار را ندارند. شاید بسیاری برای نخستین بار با چنین واژه‎ای رو به رو شده باشند اما این پدیده، برای شمار فراوانی از درمان‎گران كاملاً شناخته شده است. این افراد، كوشش فزاینده و مكرری انجام می‎دهند كه رابطه‎ی جنسی داشته باشند و چنان‎چه در این تلاش‎ها پیروز و كامیاب نشوند، دچار ناراحتی و رنج و عذاب می‎شوند. می‎توان گفت كه وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س، یك مفهوم اكتشافی مفیدی است كه درمان‎گر را برای علت زمینه‎ای این رفتار، هشیار می‎سازد. معتادین جنسی نمی‎توانند تكانه‎های جنسی خود را كنترل كنند. این تكانه‎ها طیف كاملی از رفتار یا تخیلات جنسی را در بر می‎گیرد. سرانجام، نیاز به آمیزش و به طور كلی هر گونه فعالیت جنسی، افزایش می‎یابد و میل مداوم به رابطه‎ی جنسی، تنها انگیزه‎ی رفتار فرد می‎شود.

در سابقه‎ی شخص، معمولاً الگوی دراز مدتی از این رفتار وجود دارد كه شخص بارها تلاش داشته تا آن را متوقف كند، ولی موفق نشده است. هر چند ممكن است پس از چنین اعمالی، فرد دچار پشیمانی و احساس گناه و عذاب وجدان شود، ولی چنین احساساتی برای پیش‎گیری از بروز دوباره‎ی این رفتار، كافی نیستند. ممكن است بیمار بیان نماید كه در دوره‎های پر استرس یا هنگام تنش، اضطراب و خشم، نیاز بیشتر و شدیدتری در خود برای برون ریزی احساس می‎نماید.
به طور كلی، بیشتر اعمال شخص در این زمینه، با ارگاسم پایان می‎یابد؛ هر چند این یك قانون و اصل كلی نیست و رفتار جست‎وجوی رابطه‎ی جنسی به میزان زیادی با تهییج و تحریك همراه است كه نیاز و الزامی به رسیدن به ارگاسم ندارد.

در نهایت، فعالیت جنسی با زندگی زناشویی، اجتماعی یا حرفه‎ای شخص تداخل می‎كند و سبب از دست رفتن كاركرد شخص در این زمینه‎ها می‎شود.

علایم و نشانه‎های وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س را می‎توان این چنین فهرست نمود:

1) رفتار خارج از كنترل

2) پیامدهای قانونی، پزشكی و بین فردی نامطلوب و زیان آور

3) پی‎گیری همیشگی رفتار جنسی پر خطر یا رفتارهای خود تخریبی

4) كوشش‎های مكرر برای متوقف نمودن رفتارهای جنسی

5) وسواس فكری و تخیلات جنسی –آمیزشی

6) نیاز برای حجم فزاینده‎ای از فعالیت‎های جنسی

7) تغییرات خلقی شدید در ارتباط با فعالیت جنسی (افسردگی، خوشی، …)

8) صرف زمانی غیر عادی برای دست‎یابی به رابطه‎ی جنسی، شهوت انگیز بودن

9) تداخل رفتار جنسی با فعالیت اجتماعی، شغلی یا تفریحی

به طور كلی، انحرافات و هنجار گسیختگی‎های جنسی، در افراد دچار وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س بیشتر دیده می‎شود. ویژگی‎های اصلی این انحرافات عبارتند از:
رفتار یا میل شدید و عود كننده‎ی جنسی مانند نمایش‎گری، یادگار خواهی، مالش، آزارگری، آزارخواهی، مبدل پوشی، تماشاگری جنسی، بچه‎‎خواهی. این انحرافات، همراه با ناراحتی قابل ملاحظه‎ی بالینی هستند و تقریباً همیشه در روابط بین فردی اختلال ایجاد می‎كنند و اغلب به مشكلات قانونی منجر می‎شوند. ولی اعتیاد به س/ك/س ممكن است افزون بر انحرافات جنسی، شامل رفتارهایی نظیر آمیزش جنسی و .... باشد كه البته طبیعی و بهنجار تلقی می‎شوند، به جز مواردی كه كنترل نشده یا بی‎بندوبار باشد.

در بسیاری از موارد، اعتیاد به س/ك/س، مسیر نهایی و مشترك انواعی از اختلالات دیگر است. افزون بر انحرافات جنسی كه اغلب وجود دارند، ممكن است اختلال روانی عمده‎ای چون اسكیزوفرنی نیز وجود داشته باشد. اختلال شخصیت جامعه ستیز و اختلال شخصیت مرزی نیز شایع هستند.

گه‎گاه، اعتیاد به س/ك/س با اختلال روانی دیگری همراه می‎شود. برای نمونه، وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س می‎تواند با وابستگی (اعتیاد) و سوء مصرف مواد مخدر و محرك، اختلالات خلقی (چون افسردگی، سرخوشی و …) واختلالاتاضطرابی (چونهراس‎ها، وسواس‎ها و …) توأمگردد.

«دون ژوآنیسم» و «نیمفومانیا»

«دون ژوآنیسم» و «نیمفومانیا» دو واژه‎ای هستند كه پیرامون وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س باید مورد اشاره قرار گیرند.
دون ژوآنیسم را گاه برابر اعتیاد به سكس مردان قرار داده‎اند. گفته می‎شود دون ژوآن‎ها از فعالیت‎های جنسی خود برای پوشاندن احساسات عمیق حقارت استفاده می‎كنند. برخی از آن‎ها، تكانه‎های ناخودآگاه همجنس گرایی داشته و با روابط جنسی وسواسی با زنان، این تكانه‎ها را انكار می‎كنند. این مردان، می‎خواهند خود را از لحاظ جنسی، پر كار نشان دهند و اغلب پس از رابطه‎ی جنسی، دیگر تمایل و علاقه‎ای به آن زن ندارند.

نیمفومانیا، معادل اعتیاد به س/ك/س زنان و به مفهوم میل مفرط یا بیمارگونه زن برای آمیزش جنسی است. به طور معمول، زنان دچار این حالت، یك یا چند اختلال كاركرد جنسی (اغلب شامل اختلال ارگاسمی زنانه) داشته‎اند. زن مبتلا، اغلب ترس شدیدی در مورد از دست دادن عشق داشته و می‎كوشد با انجام این اعمال، نیازهای وابستگی (و نه تكانه‎های جنسی) خود را ارضا كند.

همه‎گیر شدن بیماری وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س در یك جامعه، شرم و آزرم اجتماعی را خدشه‎دار نمود، و به از دست رفتن چارچوب‎های اخلاقی – معنوی، رشد انحرافات و آسیب‎های اجتماعی و ویران گشتن جایگاه الهی – انسانی س/ك/س می‎انجامد. اپیدمی وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س، نه تنها بحران‎های فرهنگی –روانی–اجتماعی،بلكهبحران‎های اقتصادی را نیز پدید آورده و ساعات و دقایق فراوانی از «زمان كار و انرژی ملی» را هدر می‎دهد.

درمان
درمان وابستگی (اعتیاد) به س/ك/س، مانند الگوی درمان وابستگی (اعتیاد) به مواد مخدر بر پایه‎ی درمان‎های روان شناختی و روان پزشكی چون روان درمانی‎های متنوع و دارو درمانی‎های مختلف انجام می‎شود.
نویسنده: دكتر بهنام اوحدی
سایت طلبه پاسخگو

منبع : HAppyIranian.Org

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 2 فروردین 1393
دوشنبه 27 شهریور 1396 06:55 ق.ظ
What's up Dear, are you really visiting this website on a
regular basis, if so afterward you will definitely obtain nice experience.
یکشنبه 15 مرداد 1396 07:59 ق.ظ
We absolutely love your blog and find nearly all of your post's to be just what I'm looking for.
can you offer guest writers to write content for
you? I wouldn't mind producing a post or elaborating on a lot of the subjects you write with
regards to here. Again, awesome website!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
/script> کبوتر و باز">

طلـبـه پاســخـــگو